2014. november 24., hétfő

Yankee Candle - csak így tovább!


Múlt héten megjött életem első Yankee Candle rendelése. Két hete vettem egy kis üveggyertyát az egyik ajándékboltban, és még ki sem próbáltam, de tudtam, hogy nekem való a Yankee.
A rendelés csomagolása kifogástalan, tele volt béleléssel, nehogy eltörjön valami. Ajándékba vettem egy kisegeres teamécsestartót és mintagyertyatartót is. Magamnak pedig egy pingvines mintagyertyatartót. Ezen kívül vettem még egy teamécsesszettet és 3 mintagyertyát.


A pingvines tartót elég drágának tartottam, de mivel annyira tetszett, ezért bekerült a virtuális kosárba. Amikor ideért, akkor ért a meglepetés. A nagy dobozban volt még egy doboz. Szép sorban néztem a termékeket, hogy minden megjött-e, és végül maradt a másik doboz kicsomagolása. Elég nagy volt az is, gondoltam jól becsomagolták a gyertyatartót, és csak azért ekkora dobozba, mert így pont kijött a nagyobbik doboz bélelése. Amikor kibontottam, nagyon csodálkoztam, hiszen a pingvines „drága” gyertyatartó óriási! Én azt hittem, fele ekkora lesz. Ezek után úgy gondolom, hogy nem is volt drága. Nagyon meglepett a mérete.


Jelenleg nincs netem, úgyhogy ezt a bejegyzést is egy doksiba írom, közben pedig égetem a mandarinos-vörösáfonyás csodát. Isteni illata van! Csak egy valamit sajnálok: a gyertyatartó tiszta üvegét bepiszkolom. Nem tudom, hogy ki fog-e jönni majd szépen az összes viasz belőle, de nagyon remélem.
Az biztos, hogy ezzel a pozitív tapasztalattal a Yankee megvett kilóra, és még karácsony előtt egy rendelésre számíthatnak tőlem. Eleve úgy terveztem, hogy több teamécsest veszek, így az ajándékozottamnak és magamnak is többfajta illatú lesz, de sajna a pénzügyi keretem nem tette lehetővé ezt most. Na de majd pár hét múlva!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése