Nem is olyan rég, felvettem a kapcsolatot az e.l.f. cosmetics magyarországi képviselőivel rendelés céljából. Az FB oldalukra tettem fel egy kérdést, miszerint be tudják-e szerezni a Disney Ariel termékeket, mivel ez egy limitált kiadás. Szerencsémre betudták, de sajnos már nem mindenből lehetett hozatni. A pénzt előre ki kellett fizetnem, és kb 1 hónap volt, mire megérkezett.
Nekem megérte, olyannyira, hogy most újból felkerestem őket egy újabb Disney kollekció kapcsán, ami a Good vs Evil névre hallgat. Mint utólag kiderült, közben volt egy Snow White kollekció is, amiről valószínű lemaradtam. Nah mindegy, ezentúl szemfülesebb leszek, és jobban fogok figyelni az E.L.F.-re. :)
Közben a Good vs Evil kapcsán írt levelemre válaszoltak, és szerencsémre a Snow White kollekcióból is hoztak párat, így hamarosan az is nálam lehet. :D

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése