2014. november 21., péntek

Karácsonyi készülődés 2. forduló

Idén nagyon jól állok a dolgokkal, hiszen már most, november közepén szinte mindenkinek megvettem az ajándékát. Legalábbis ami a saját rokonságomat és baráti körömet illeti. Anyósomnak is kitaláltam már, hogy milyen témában fogok keresgélni, és a fiam ajándékai is kezdenek összeállni. A páromnak még nem vettem semmit, de van ötletem neki is.

A héten több csomag is jött ajándékokkal, és az Árkádban egy-két helyen vásároltam is hétfőn. A C&A-ba vissza kellett mennem, mert a gyerkőc pulcsijait ki kellett cserélni nagyobb méretre. A 104-es épphogy jó volt rá, ezért 110-es kellene belőle, de mivel valószínű, hogy ez a fajta anyag össze fog menni a mosásban, ezért 116-osra cseréltem ki. Nem baj ha nagyobb, csak kisebb/szűk ne legyen. :)
Mivel 17.-én jöttek meg a karácsonyi kiadások a Yves Rocher-ba, ezért be is mentem venni két csillámos tusit + kiváltottam az ingyenes kézkrémet. Rengeteg ajándékot vásároltam tőlük, de mivel a boltba ki tudja, hogy mennyit kapnak és mennyien vásárolnak, ezért csak az apróságokat vettem meg személyesen, a nagyját online rendeltem (persze ingyenes szállítással).
Utána még bementem a The Body Shopba, hogy megvegyem a karácsonyi limitált testvaj triót. Még a kézkrémen gondolkodtam, de végül otthagytam. Jó döntés volt, mivel kaptam egy karácsonyi katalógust, aminek a hátulján van egy kupon. Igaz, tízezer forint feletti vásárlásnál érvényes, de mivel februárban-márciusban lesz a barátnőm szüli- és névnapja, ezért akár most is megvehetem neki az ajándékát.


Igazából terveztem saját készítésű ajándékkal is meglepni a szeretteimet, de nem úgy néz ki, hogy össze fog jönni. :( Az alapanyagot nem tudom honnan beszerezni. Minden egyéb más dolog van hozzá, csak az a fránya alap nincs...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése