2014. november 13., csütörtök

Karácsonyi készülődés és Joy-napok 1. forduló

Már most készülődök a karácsonyra. Egy jó adag ajándékot lerendeztem már (főként olyat, amit a tesóm gyerekei kapnak, mert azt mindig egyeztetem a tesómmal), de még mindig van kinek mit venni. Ez azért is van, mert még vannak olyan személyek, akiknek nem vásároltam semmit, másrészt pedig mindig találok valami "apróságot", ami pont a megajándékozottamhoz illik. :)

Szóval csütörtökön vettem pár szezonális lego szettet a gyűjteményembe (kaptam tőlük ajándékba egy karácsonyfadíszt is), és ha már ott vagyok az Árkádban, akkor gondoltam benézek még a Yves Rocher-ba is, mivel FB-n láttam, hogy körtés-karamellás limitált kiadásuk van. Annyira megtetszett az illat, hogy a tervezett tusfürdő mellé egy parfümöt is vettem magamnak. Mivel még nem vásároltam ott, ezért csináltattam egy törzsvásárlói kártyát (amit az eladó ajánlott fel), és rengeteg ajándékot kaptam, köztük egy praktikus szatyrot is. Ezen kívül kuponokat és mintákat, plusz egy karácsonyi katalógust a szezonális termékekről és egy ajándéklistát is, amit én írhatok meg, hogy kinek mit vegyek. Ezt a listát már el is kezdtem írni. Eddig minden évben csináltam listát egy füzetbe, mert szeretem eltervezni előre a dolgokat.
A karácsonyi katalógusból náluk csak egy ajándékcsomagot néztem ki, de abból kettőt fogok venni. Majd különválogatom és szétosztom az ajándékozottaim között.


Ezen kívül még a gyerekeknek vettem át a Mikulás-ajándékot, amit a meskán rendeltem. Most újra elkezdtem a meskát nézni, hátha találok jó cuccokat a gyerekeknek. Anyukámnak is ott vettem meg az ajándékot, és egy kis "apróságot" is kinéztem onnan több barátomnak.

Pénteken én vittem oviba reggel a gyerkőcöt, mivel a párom temetésre ment. Pontosabban az egyik közeli barátunk vitt el kocsival, majd bementem az Árkádba. Még korán volt, az üzletek zárva, így bementem a Starbucks-ba, kértem egy Ginger Lattét és leültem. Nem voltam benne biztos, hogy van ott free wifi, de volt, így neteztem egy kicsit a telefonomon. Pár dolgot beállítottam újra, mert az oprendszer frissítése óta ez volt az első netezésem.
Mivel Joy-napok van, ezért gondoltam szétnézek, melyik üzlet tart kupon nélküli leárazást. Szerencsére a TBS-ben is volt, egy kiválasztott terméket 20%-al olcsóbban lehetett megvásárolni. Rögtön le is vadásztam az új cukros-almás bőrradírt. E mellé még vettem ebből az illatból és a vörösáfonyás illatcsaládból egy-egy szájfényt és kézkrém+szappan csomagot. A szájfény nem volt kitéve, mivel pont akkor érkezett, és én már nyitáskor ott voltam. A csajok nagyon segítőkészek voltak, rögtön fel is bontottak (mivel mindegyik darab külön zacskóba van csomagolva) mindegyikből.


A boltban ki voltak téve már a karácsonyi csomagok, ezért itthon kényelmesen átnéztem őket a neten, és fel is írtam a listára, hogy kinek mit fogok venni még. A Yves Rocher oldalról pedig azonnal meg is rendeltem a további ajándékokat.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése