Hétvégén újra találkoztam Szandrával. Megkérdeztem FB-n, lenne-e kedve beülni egyet dumcsizni a Starbucks-ba. Úgyhogy meg is beszéltük a vasárnapot. Meséltem neki, hogy milyen finom a Gingerbread latte, így ő azt kért, én meg egy vaníliás lattét plusz egy epres sajttortát. Még nem ettem náluk, úgyhogy miért ne alapon kipróbáltam a sajttortájukat, mert azt úgyis ritkán eszek. Fincsi volt. Miután megittuk a lattét, még egy csomó ideig beszélgettünk a Starbucks-ban. Aztán bementünk pár "szokásos" boltba. Először a Claire's-ben néztünk körül. Kihasználtuk a 2-t fizet 3-t vihet akciót (én két fülbevalószettet, Szöszi egy nyaklánc + füli szettet vett), és vettem még egy gyönyörű hullámcsatt készletet is.
Pár Jégvarázsos dolgot nem tudtam otthagyni, így vettem egy tolltartót, amit pénztárcának fogok használni (mivel tönkrement az előző pénztárcám), egy ajakápolószettet fémtartóban és egy kitűzőszettet.
Ezután bementünk még egy játékboltba és az Apacsba körülnézni, de ott már nem vásároltunk.

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése