2014. augusztus 29., péntek

Szöszizés

Nah, hát ez a hónap is elrepült. :) Nem nagyon voltam aktív itt blogon, elsősorban a Legó naplónkat írtam a webshopon. Rengeteg dolog történt velünk ebben a hónapban. Voltunk Ausztriában (elsősorban a Kinder 3as és 4es pakkok miatt), Sopronban, rengeteg új cuccal bővültünk és az egyik fontos dolog, hogy végre van két új polcom is. Egyelőre még csak tervezgetem, hogy mik kerülnek rá, de majd a hétvégén realizálódni fog, hogy mennyi hely marad üresen. A gyerkőc tárolóját is felszereltük.
Az osztrák szerzeményekről, az új polcokról és a legújabb dolgaimról hamarosan írni fogok külön bejegyzést is. 

Tegnap találkoztam az egyik legjobb barátnőmmel. Annyira sajnálom, hogy évente csak párszor látjuk egymást. :( Jó lenne gyakrabban dumálni, meg eljárkálni... Kaptam tőle névnapomra egy szuper Lush csomagot. Már egy ideje nézegettem a termékeiket, csak nem tudtam, hogy konkrétan mit vegyek. Szóval jól jött ez a meglepi. :) Egy szappan és egy tusfürdő volt benne. Sajna elfelejtettem lefotózni bontás előtt, pedig nagyon cuki csomagolása volt! A gyerkőcöm le is nyúlta a csomagolópapírt. :D


Magamnak meg vettem a Claire's-ben egy fülbevalótartót (vagy nálam inkább piercing), amit még nagyon rég néztem ki, de akkor nem volt rá pénzem. Azóta meg nem láttam, és most ott volt, úgyhogy meg is vettem. Nagyon jó Grus dolgok is voltak az üzletben, csak drágán. De azért bezsákoltam egy spirálos füzetet, amit ki is neveztem ovis füzetnek. Ha marad benne hely, akkor sulis füzetté is előléptetem. XD



Jó volt kimozdulni, dumálni Szöszivel. Beültünk a Starbucks-ba. Már egy ideje a páromnak is mondtam, hogy kipróbálhatnánk, de ő nem volt vevő rá, mondván minek üljön be olyan helyre, aminek a fő profilja a kávé, márpedig mi nem iszunk kávét. Na mindegy, szerencsére Szöszinek bejött az ötlet. Mindketten először próbáltuk ki. :D

2014. augusztus 5., kedd

Új szerzemények - július utolsó hete

A hétvégén jártunk Szentendrén, a Duna parton sétálni. Úgy tervezzük, hogy augusztusban majd onnan hajókázunk vissza Bp-re. :) Szóval most terepszemlét tartottunk. Két kézművestől is vettem termékeket. Egy gyönyörű képet, mely egy madarat ábrázol szárított virágokból. Ezt apukámnak fogom adni névnapi ajándéknak. Már siettünk haza, így nem nagyon tudtam körülnézni, de legközelebb biztosan veszek valamit a hálószobánkba.


Utána megláttam egy oldaltáskát, amibe azonnal bele is szerettem. A színválasztás volt csak nehéz, mert a türkiz, pink és sárga is tetszett. Végül a türkiz mellett döntöttem. :)
Voltak ott nagyon jó sapik is, úgyhogy még azt szeretnék venni.


Az Árkádban pedig beugrottam a TBS-be, mert az új argánolajos családból be akartam szerezni pár dolgot. Ráadásul most ajándék kicsi kézkrémet is kaptam a termékek mellé. :)
Érdemes követni őket az FB-n, illetve a holnapjukat nézegetni, mert folyamatosan akcióznak. Sajnos a mostani minitermékes akcióban nincsenek benne az EDT-k, pedig azokból 4-et is vennék. Főleg, miután a Fidzsi-szigeteki lótusz EDT napi használat mellett sem okoz irritációt! Ez nagyon nagy szó, hiszen eddig az összes általam használt parfümtől (legyen az olcsó vagy drága árkategóriás) kijöttek a kicsi viszkető pöttyök.

 

Viszont nem (csak) a TBS volt az, ami miatt elmentünk az Árkádba, hanem a Lego Store. Ugyanis ott még kapható volt a Star Wars Darth Vader asztali lámpa. Mivel a lámpák és órák ugyanazon az áron vannak, mint az online webshopban, ahonnan rendelni szoktam, így a Lego Store-ban megvettem, megspórolva a postaköltséget. Összeszerelni nem volt olyan könnyű. Ciki vagy sem, de meg kellett néznem egy videót, hogy mások hogyan szedték szét (a palástja miatt), mert féltettem, nehogy tönkretegyem. Valószínű a feje rá lehetett szorulva.
Gondolkoztam még az egyik Lego Movie szetten, hogy megveszem ott, de mivel 5ezer forinttal drágábban adták, mint az általam kedvelt online boltban, így azt otthagytuk a Lego Store-ban...