Múlt héten megjött életem első Yankee Candle rendelése. Két hete vettem egy kis üveggyertyát az egyik ajándékboltban, és még ki sem próbáltam, de tudtam, hogy nekem való a Yankee.
A rendelés csomagolása kifogástalan, tele volt béleléssel,
nehogy eltörjön valami. Ajándékba vettem egy kisegeres teamécsestartót és
mintagyertyatartót is. Magamnak pedig egy pingvines mintagyertyatartót. Ezen
kívül vettem még egy teamécsesszettet és 3 mintagyertyát.
A pingvines tartót elég drágának tartottam, de mivel annyira
tetszett, ezért bekerült a virtuális kosárba. Amikor ideért, akkor ért a
meglepetés. A nagy dobozban volt még egy doboz. Szép sorban néztem a
termékeket, hogy minden megjött-e, és végül maradt a másik doboz kicsomagolása.
Elég nagy volt az is, gondoltam jól becsomagolták a gyertyatartót, és csak
azért ekkora dobozba, mert így pont kijött a nagyobbik doboz bélelése. Amikor
kibontottam, nagyon csodálkoztam, hiszen a pingvines „drága” gyertyatartó
óriási! Én azt hittem, fele ekkora lesz. Ezek után úgy gondolom, hogy nem is
volt drága. Nagyon meglepett a mérete.
Jelenleg nincs netem, úgyhogy ezt a bejegyzést is egy
doksiba írom, közben pedig égetem a mandarinos-vörösáfonyás csodát. Isteni
illata van! Csak egy valamit sajnálok: a gyertyatartó tiszta üvegét bepiszkolom.
Nem tudom, hogy ki fog-e jönni majd szépen az összes viasz belőle, de nagyon
remélem.
Az biztos, hogy ezzel a pozitív tapasztalattal a Yankee
megvett kilóra, és még karácsony előtt egy rendelésre számíthatnak tőlem.
Eleve úgy terveztem, hogy több teamécsest veszek, így az ajándékozottamnak és
magamnak is többfajta illatú lesz, de sajna a pénzügyi keretem nem tette
lehetővé ezt most. Na de majd pár hét múlva!






